Kaikki yhteystiedot

Ahtiainen, Veli-Matti

opettaja

Nuorten koulutus, Autoala

044 706 1174

Alanen, Leena

opintosihteeri, tekniikka

Opiskelijapalvelut, Nuorten koulutus

044 706 1129

Alanen, Maria

lehtori

Nuorten koulutus, Liiketalouden ja kaupan ala

044 906 0451

Autio, Katariina

koulutuspäällikkö, lehtori

Nuorten koulutus, Koulutuspäälliköt, Yhteiset tutkinnon osat

044 706 1247

Grönroos, Sari

opettaja

Nuorten koulutus, Aikuiskoulutus, Cateringala

044 706 1065

Haapala, Anna-Leena

lehtori

Nuorten koulutus, Yhteiset tutkinnon osat

044 706 1135

Haavisto, Timo

lehtori

Nuorten koulutus, Kone- ja tuotantotekniikan ala

044 906 0312

Hakamäki, Ismo

opettaja

Nuorten koulutus, Kone- ja tuotantotekniikan ala

044 706 1144

Hakanen, Heikki

lehtori

Nuorten koulutus, Aikuiskoulutus, Sähköala

044 906 0270

Hampaala-Valkonen, Teija

lehtori

Nuorten koulutus, Cateringala

044 906 0271

Hanhinen, Tiina

koulutuspäällikkö, lehtori

Nuorten koulutus, Aikuiskoulutus, Koulutuspäälliköt, Sosiaali- ja terveysala

044 706 1131

Heikkonen, Jarkko

lehtori

Nuorten koulutus, Sähköala

044 706 1241

Heinonen, Pasi

opettaja

Nuorten koulutus, Liiketalouden ja kaupan ala

044 906 0317

Hokkanen, Olavi

lehtori

Nuorten koulutus, Kone- ja tuotantotekniikan ala

044 906 0318

Huhtala, Pasi

opettaja

Nuorten koulutus, Aikuiskoulutus, Sähköala

044 906 0274

Ikonen, Ritva

lehtori

Nuorten koulutus, Hiusala

044 906 0460

Inkinen, Sanna

ohjaaja, VALMA

Nuorten koulutus

044 706 1042

Jobe, Tarja

lehtori

Nuorten koulutus, Cateringala

044 706 1020

Joki, Kati

erityisohjaaja, Jouste, VAAO-Navi

Nuorten koulutus

044 706 1146

Järvinen, Jouni

lehtori

Nuorten koulutus, Liiketalouden ja kaupan ala

044 906 0280

Järvinen, Ville

koulutuspäällikkö, opettaja

Nuorten koulutus, Aikuiskoulutus, Koulutuspäälliköt, Kone- ja tuotantotekniikan ala

044 706 1143

Kaakko, Sakari

lehtori

Nuorten koulutus, Rakennusala

044 906 0281

Karppelin, Karoliina

ohjaaja

Nuorten koulutus

044 706 1224

Kautto, Petri

lehtori

Nuorten koulutus, Liiketalouden ja kaupan ala

044 706 1076

Keikko, Tea

opettaja

Nuorten koulutus, Kauneudenhoitoala, Hiusala

044 706 1167

Keränen, Pekka

erityisopettaja, VALMA

Nuorten koulutus

044 706 1002

Kipinä, Ritva

lehtori

Nuorten koulutus, Kauneudenhoitoala

044 706 1003

Kiviaho, Heli

opettaja

Nuorten koulutus, Yhteiset tutkinnon osat

044 906 0324

Koreasalo, Iina

opettaja

Nuorten koulutus, Yhteiset tutkinnon osat

044 706 1193

Kulosaari, Janne

ohjaaja

Nuorten koulutus

044 706 1103

Kunelius, Teija

työelämäkoordinaattori

Nuorten koulutus, Kehittämispalvelut 2+1- ja x+y –oppisopimusmallit, yksilölliset opintopolut, työelämäyhteistyö

044 706 1088

Käppi, Taina

lehtori

Nuorten koulutus, Pintakäsittelyala

044 906 0287

Laakso, Heikki

lehtori

Nuorten koulutus, Liiketalouden ja kaupan ala

044 906 0288

Laine, Sanna

erityisopettaja

Nuorten koulutus, Yhteiset tutkinnon osat

044 706 1001

Lamminmäki, Jenni

tuntiopettaja

Nuorten koulutus, Sosiaali- ja terveysala

044 706 1242

Laurila, Paula

opettaja

Nuorten koulutus, Aikuiskoulutus, Sosiaali- ja terveysala

040 732 8290

Lehtinen, Kari

lehtori

Nuorten koulutus, Rakennusala

044 706 1038

Lehtonen, Leevi

lehtori

Nuorten koulutus, Kone- ja tuotantotekniikan ala

044 706 1050

Lundeqvist, Matti

työnopastaja

Nuorten koulutus, Sähköala

044 706 1041

Luoma, Essi

ammatinohjaaja

Nuorten koulutus, Liiketalouden ja kaupan ala

044 706 1222

Luomala, Heikki

koulutuspäällikkö, lehtori

Nuorten koulutus, Koulutuspäälliköt, Sähköala

044 906 0306

Maatraiva, Pirkko

lehtori

Nuorten koulutus, Sosiaali- ja terveysala

044 706 1138

Maijala, Eero

lehtori

Nuorten koulutus, Sähköala

044 906 0293

Metsäsalo, Maarit

koulutuspäällikö, lehtori

Nuorten koulutus, Aikuiskoulutus, Koulutuspäälliköt, Kauneudenhoitoala, Hiusala

044 906 0295

Murtoniemi, Erkki

koulutuspäällikkö, lehtori

Nuorten koulutus, Aikuiskoulutus, Koulutuspäälliköt, Prosessiala

044 706 1035

Mäki, Minna

opinto-ohjaaja, tekniikka

Opiskelijapalvelut, Nuorten koulutus

044 906 0452

Mäkiselkä, Outi

kouluttaja

Nuorten koulutus, Aikuiskoulutus, Hiusala

044 906 0334

Mäntylä, Timo

lehtori

Nuorten koulutus, Sähköala

044 706 1027

Naukkarinen, Pentti

koulutuspäällikkö, lehtori

Nuorten koulutus, Aikuiskoulutus, Koulutuspäälliköt, Rakennusala, Talotekniikan ala

044 906 0296

Nietula, Heli

kouluttaja

Nuorten koulutus, Aikuiskoulutus, Hiusala

044 706 1190

Nigmann, Jan

opettaja

Nuorten koulutus, Liiketalouden ja kaupan ala

044 706 1169

Niittymäki-Mäntylä, Päivi

lehtori

Nuorten koulutus, Cateringala

044 906 0297

Nummela, Mirkka

työpajapäällikkö

Nuorten koulutus

044 706 1044

Nurmi, Eriikka

ammatinohjaaja

Nuorten koulutus, Kone- ja tuotantotekniikan ala, Talotekniikan ala

044 706 1136

Parviainen, Riitta

lehtori

Nuorten koulutus, Cateringala

044 906 0299

Pesonen, Jorma

lehtori

Nuorten koulutus, Yhteiset tutkinnon osat

044 906 0300

Piilonen, Pamela

opettaja

Nuorten koulutus, Yhteiset tutkinnon osat

044 706 1029

Rantanen, Pertti

opettaja

Nuorten koulutus, Rakennusala

044 706 1120

Rapeli, Ismo

lehtori

Nuorten koulutus, Pintakäsittelyala

044 706 1039

Roininen, Heidi

erityisopetuksen koordinaattori

Opiskelijapalvelut, Nuorten koulutus

044 906 0462

Saari, Antti

huoltopäällikkö

Nuorten koulutus, Autoala

(03) 5742 282
044 906 0302

Salminen, Mia

opettaja, SKILLS-toiminta

Nuorten koulutus, Liiketalouden ja kaupan ala

044 706 1113

Sand, Kirsti

lehtori

Nuorten koulutus, Liiketalouden ja kaupan ala

044 706 1070

Sannamo, Hanna

opettaja, VALMA

Nuorten koulutus

044 706 1250

Saurusvaara, Satu

opettaja

Nuorten koulutus, Hiusala

044 906 0331

Seppälä, Sampo

automaatioinsinööri

Nuorten koulutus, Aikuiskoulutus, Sähköala

044 706 1141

Seppänen, Heikki

kouluttaja

Nuorten koulutus, Aikuiskoulutus, Autoala, Kone- ja tuotantotekniikan ala, Prosessiala

044 906 0337

Siirilä, Mikko

koulutuspäällikkö, lehtori, kansainvälisyys

Nuorten koulutus, Koulutuspäälliköt, Liiketalouden ja kaupan ala

044 906 0305

Sivula, Rami

opettaja

Nuorten koulutus, Kone- ja tuotantotekniikan ala, Talotekniikan ala

044 706 1071

Teinilä, Mika

opettaja

Nuorten koulutus, Autoala

044 706 1142

Teronen, Jari

opettaja

Nuorten koulutus, Kone- ja tuotantotekniikan ala, Talotekniikan ala

044 706 1175

Uusi-Mikkola, Minna

kouluttaja

Nuorten koulutus, Aikuiskoulutus, Kauneudenhoitoala

044 706 1168

Valtonen, Hannele

opinto-ohjaaja, palvelu

Opiskelijapalvelut, Nuorten koulutus

044 706 1109

Vepsäläinen, Taina

opettaja

Nuorten koulutus, Yhteiset tutkinnon osat

044 906 0310

Vihervä, Anita

opintosihteeri, palvelu

Opiskelijapalvelut, Nuorten koulutus

044 706 1165

Vikstedt, Heidi

opettaja

Nuorten koulutus, Yhteiset tutkinnon osat

044 706 1223

Vilkki, Riikka

ammatinohjaaja

Nuorten koulutus, Kauneudenhoitoala, Hiusala, Sosiaali- ja terveysala

044 706 1148

Vilpas, Kristiina

koulutuspäällikkö, lehtori

Nuorten koulutus, Koulutuspäälliköt, Cateringala

044 906 0311

Vuorela, Asko

koulutuspäällikkö, lehtori

Nuorten koulutus, Aikuiskoulutus, Koulutuspäälliköt, Autoala

044 706 1031